top of page

ŘÍZENÍ

Vestavné ozvučení má mnoho komponentů. Většina z nich jsou samozřejmě reproduktory, ale důležité je i samotné řídící centrum, které pohání reproduktory, naslouchá externím zdrojům jako je např. zvonek domu, alarm a zároveň poskytuje samotnou hudbu.

ZESILOVAČE

Absolutním základem pro pohánění reproduktorů jsou zesilovače. Liší se kvalitou, počtem vstupů a výstupů, konfigurovatelností a samozřejmě i cenou. Vysvětlíme Vám výhody jednotlivých modelů a vybereme pro Vás to nejlepší řešení dle vašich preferencí.

nadci8150dspwd2__85645.1596052945.3000.3000.jpg

STREAMERY

K získání signálu pro distribuci přes jednotlivé zóny můžete použít např. streamery. Jsou to zařízení, které Vám umožní poslech z oblíbených cloudových služeb jako jsou Spotify, Deezer, Tidal, Qobuz a dalších. Zároveň Vám umožní poslat hudbu do systému přes AirPlay nebo ChromeCast.

OVLADAČE

Existují řešení, které Vám usnadní ovládání audia v domácnosti nebo firemním prostoru. Jedním z nich je CP100 od Bluesound Professional, který Vám umožní řídit hlasitost, vybrat si oblíbený vstup nebo playlist. Můžete si tak např. nakonfigurovat, že Vám volba "4" spustí oblíbené rádio např. na zahradě.

CP100-3-4-e1600878574145.jpg
amp-lifestyle-1.jpg

RACK

Ideální způsob umístění zesilovačů, streamerů a jiných komponentů je právě s skříni, které se říká rack. Je to modulární prostor pro umístění chytrých zařízení. Nejznámější jsou v oblasti IT a sítí, ale podobnou skříň mnoho nemovitostí pro řízení chytré domácnosti. Stejné uložiště se pak může využít pro umístění audio komponentů.

bottom of page